נעים להכיר?
חנוך מילביצקי - יו"ר המועצה באופוזיציית פ"ת בשם סיעת "ביחד" בבחירות האחרונות שהיו, הוא גם עו"ד, גם תלמידו/חסידו של מר מכאל לייטמן והיועץ המשפטי של עמותת "קבלה לעם - בני ברוך" -תכירו 
 מה שלא מספרים לנו בתקשורת 

דברים רבים נכתבו על המתחולל בארצנו במסגרת הרשויות המקומיות והעיריות. כידוע, חלק ניכר הוא בעיקר לא לזכות כי אם לגנות, כשהמדובר בפוליטיקה שבעירייה. אבל רגע לפני שניכנס לכך, כדאי שנכיר דמות אחת שעליה לא סיפרו לנו, מצד האופוזיציה דווקא, שגם עליה אולי לא שמענו מספיק וכדאי שנדע, כי המדובר בדמות ציבורית בסופו של דבר. וכשזה כך, הרי שזכות הציבור לדעת!

 

 

 

 

 

 

 

את שמו של חנוך מילדביצקי שמעתם/ן פעם? הוא, מי שעומד בראש מפלגה שהוקמה לא מזמן יחסית, ושטוען שבנוסף להיותו יו"ר בעירייה ותלמידו של לייטמן, הוא גם, לטענתו, משמש כ"היועץ המשפטי של בני ברוך", במשפטים שעולה שמם. ושם, לעתים לבד ולעתים יחד עם עוה"ד עדו לשם או עורכי דין מפירמות אחרות, גדולות ויקרות, אכן ניתן היה לראות כיצד עוסק מר מילדביצקי בהליכים הקשורים לעמותת "קבלה לעם בני ברוך" כשעורכי הדין הנ"ל נלחמים בכינוי "כת" שכינו את העמותה לכאורה או בתחומים אחרים. ובין השאר, במסגרת הליכים אלו, ישנו הליך שמנהלת העמותה כנגד משפחה בישראל ששמו של מילביצקי עולה רבות שם. משפחה, שהייתה חלק מקבוצת "בני ברוך" בעברה ועזבה. וכנגדם,  כבר הוגשו ע"י העמותה 4 תביעות וכמו כן, הוטלו עליה 2 צווי עיקול במעמד צד אחד, אך המשפחה, הצליחה להביא לביטולם לבסוף. 

ועם כל זאת, כדאי לדעת כנראה שלהיטותו של עוה"ד והיו"ר שבמועצה בפ"ת להילחם במשפחה ו"שליחותו" במעשים אלו אם בשם העמותה/תות, בשם לייטמן, בשם עצמו, אך בטח שלא בשם שום "מניע טוב" כפי שנראה, הביאה עמה גם לתוצאות עגומות במיוחד. תוצאות, שבמסגרתן אף עלה חשד לכאורה לזיוף חתימות, הדחת עדים, הטעיה מכוונת של בית המשפט ושאר מעשים שהתגלו בהליכים אלו שבהם בעיקר עלו אנשי "קבלה לעם בני ברוך" להעיד.  

בהמשך ההליכים הללו, שבמסגרתם אף בוטל צו העיקול השני שהוטל על המשפחה ע"י העמותה, נכתבו בפרוטוקול המסכם דברים חמורים ויש יאמרו קשים ביותר, על התנהלות התובעת, תוך ציון שמו של עוה"ד המוזכר, מר חנוך מילביצקי, היו"ר, העו"ד והתלמיד. ומהדברים עולה, שהוסתרה מכבוד בית המשפט העובדה שבעבר, עמותת "קבלה לעם" הגיעה לפשרה מול המשפחה שתבעה אותה. בפשרה, חויבה העמותה לעשות פעולות כאלו ואחרות ולשלם כספי פיצויים. כספים אלו, על פי כתבי בית הדין ושאר מסמכים, נמנעו מהמשפחה שנים רבות ע"י ריבוי הגשת הליכי שווא וניצול הליכי רעה למשפט ע"י עמותת "קבלה לעם בני ברוך" ובסופו של דבר, הצליחה המשפחה להפעיל כנגד העמותה הליכי הוצאה לפועל.

מפלגת/סיעת ביחד - מילביצקי - גלעד שדמון - פתח תקווה

במסגרתם של הליכי ההוצל"פ, הפקידה העמותה כספים לקופת ההוצל"פ אך באה וטענה אח"כ שהיא מעקלת אותם באותו "עיקול במעמד צד אחד" כמוזכר. עם זאת, בהגשתם את הבקשה לצו העיקול הוסתרה העובדה שהכספים המתבקשים לעיקול, הם כספי הפיצויים שעוקלו לטובת המשפחה ונמנעו מהם שנים. מעשה, שבנוסף למעשים נוספים שחלקם הוזכרו, אשר בפירוש מצביע על הליך קלוקל עד מאוד מצדם - ואף דברי הרשם לכשעצמם מעידים על הדברים. ובין השאר, ניתן ללמוד מדבריו של כבוד הרשם על מה שחוללו עוה"ד ולכן גם העמותה שהוא מייצג, למשפחה.

 

ובעצם, כשחושבים על כך שדברים שכאלו נכתבו על עמותה בישראל, שמאחוריה ססמאות יפות של "ואהבת" ו"חיבור", של "ערבות", או על עו"ד בישראל ויו"ר בעירייה, שבין השאר מתפקד בתפקידים כאלו ואחרים בעמותה, במה שנראה כניגוד אינטרסים חמור לכאורה,  הרי שנדמה שיש כאן קצה חוט המתגלה ודורש בדיקה מהירה ובירור של הדברים שכבר אינו קשור לשום עניין פעוט או קטן. ומשכך כנראה גם, נכון לכתיבת שורות אלו, לא מן הסתם שמו כבר אינו מוזכר כמה זמן כמי שמגיע לישיבות במועצת העיר פ"ת, או כמי שמורץ שוב בשם מפלגתו, בעיריית פתח תקווה (שנתבעת ע"י אנשי הסיעה). ובטח שהדברים תמוהים לאחר שבבחירות האחרונות זכתה מפלגה/סיעה זו ב 4 קולות במועצה!

לסיום כתבה זו, רק נעלה נושא חשוב נוסף ונבהיר שהליכי משפט אלו שמוזכרים כאן, הם רק חלק ממכלול של תביעות הקשורות בשמה של קבלה לעם ולשמה של המשפחה המוזכרת ועוה"ד הנ"ל. ועדיין, יש לזכור שכספי עמותה זו - קבלה לעם בני ברוך -מגיע מכספי ציבור, תרומות וכו. אגב, לא בטוח שכל אותם "תורמים", מבינים שהליכי המשפט המוזכרים עולים מאות אלפים אם לא מיליונים. ולא זו בלבד, מהדברים אף עולה, שמכל זאת נפתח פתח לתביעות נוספות שמקורן בכל השתלשלות האירועים הנ"ל. ביניהם, תגובת הכפשה נוראית ופוגענית מאין כמותה אשר הוציא עוה"ד המדובר, על דמויות/גופים,  שלשיטתו פגעו באיזשהו ערך עליון המקודש לחייו כביכול; "קבלה לעם".

את תגובת ההכפשה מתרץ עוה"ד, כ"תשובה" על תחקיר לגיטימי שנעשה מטעם תאגיד השידור הציבורי "כאן", ובו נחשפו פרטים הקשורים ב"קבלה לעם". עם זאת, הדרור שנותן ללשונו עוה"ד בתשדיר התגובה תוך הכפשה וחדירה לפרט, הוא דבר מה שלא נראה מזמן במקומותינו והוא עניין לכשעצמו כנראה גם! ובכלליות בעצם, הדבר שבעיקר עולה מכל זאת, הוא זכות הציבור לדעת על  גוף שכזה או אחר, על המתחולל בעיריות, על האנשים המגוונים שסביבנו, כגון מר לייטמן ומר מילביצקי, או כל התומכים בהם ומקורבים אליהם (גלעד שדמון, אביהו סופר ועוד אנשי לייטמן ו/או המפלגה/סיעה או עמותה אחרת עם אותן דמויות וכו) שהמה חלק מעמנו, אם כפרטים ואם כאנשים הקשורים בגופים ציבוריים ובפוליטיקה, לטובה או לרעה. את זה, אתם תחליטו כמובן...

תגובות לכתבה בלינק זה

תחקיר על קבלה לעם
מתוך התקשורת: סיעת ביחד, יו"ר הסיעה עו"ד חנוך מילדביצקי הקשור ללייטמן קבלה לעם
תחקיר כאן על מה שמתחולל בקבלה לעם