שוטי שוטי יאכטתי

אוהבים את הים? לא יכולים בלי הים? אז אולי כדאי שגם שם, תעשו את האירוע הבא שלכם/ן? ולא, לא על החוף אלא בתוך המים, או יותר נכון ביאכטה. כן, כן, יאכטה! כזו, השטה לה על גבי הים הפתוח.

 

רבים חלמו בחייהם/ן על שיט ביאכטה מפוארת. ראינו כאלו בסרטים, בתכניות טלוויזיה או שמענו על אחרים ששטו ביאכטה ובעצם, למה לא?אנחנו חיים פעם אחת ואין סיבה שלא נחווה שיט ביאכטה בתור תענוג מפנק במיוחד.  ובמסגרת זו, ברור שאין כוונתנו היא לקניית יאכטה כי אם להשכרתה.

 

השכרת יאכטות, אם על ידי נהג חיצוני או במידה שעברתם/ן את תהליך הרישוי הנדרש להשטתה, היא חוויה מומלצת ביותר ומיוחדת מאין כמותה. באמצעות השכרת יאכטה, תוכלו גם לצאת לסוגים שונים של הפלגות אשר תענקנה לכם/ן חוויות בלתי נשכחות. הפלגה ביאכטה, היא אכן כמו שהבנתם/ן, תענוג שאין דומה לו, דבר שעליו אף יכול לדווח כל מי ששט אי פעם ביאכטה. אנשים רבים בוחרים בצורת הפלגה זו גם כצורת נופש ולא מן הסתם.

 

הפלגות נופש ביאכטה הינן פופולאריות ביותר, שכן, באמצעות השכרת יאכטה תוכלו גם לקחת עמכם את מי שתרצו למסע חלומי בים... זו יכולה להיות המשפחה, בת זוג,חברים וכו, ובעצם, המדובר על יציאה להפלגת נופש מפנקת, לכל מי שתבחרו בו שייהנה עמכם/ן. עם זאת, כאמור, השכרת יאכטה במסגרת הפלגה בים הפתוח יכולה להיות גם רעיון נהדר למעוניינים/נות לערוך אירוע מיוחד, כגון מסיבה ואף אירוע רשמי.

 

שימו לב: כדי לעשות זאת, אין צורך לעשות רישיון לשיט, כי ממילא כשתשכרו יאכטה במקום מסודר, תקבלו במסגרת זו גם את האופציה לליווי נהג/מדריך, אך אין זה סותר את העובדה שתוכלו באותה מידה להשכיר יאכטות להשטה עצמית. זה רק נראה לכם כמו חלום רחוק, אך אתם יכולים להיות סקיפרים ולערוך הפלגות בים ולתכנן את האירוע הבא שם. 

אירוע ביאכטה, הוא דבר יוצא דופן ומהנה במיוחד, ואף יכול להוות סוג של פתרון שיבוא במקום אופנים אחרים בהם תכננתם את האירוע הבא שלכם/. אנשים רבים מגלים כי השכרת יאכטה למסיבות היא שיטה מעולה להפתיע את החתן או הכלה ולהפוך את הערב לחגיגה שלא שוכחים ושוברת שגרה. תחשבו על זה... מי יודע, אולי השמחה תהיה גדולה יותר באירוע, בין הגלים. בהצלחה