שימוש נוסף שנעשה במי אוסמוזה הפוכה, הוא שימוש עממי למגהצי קיטור או רדיאטורים של מכוניות (על פי הוראות היצרן), אך הנה, מסתבר שמים אלו יכולים להיות גם מעולים לבישול ושתיה. ועדיין, כמות המחקרים בנושא זה מוגבלת ואין בדברים המלצה לנהוג באופן שכזה, אך מן הצד השני, ישנן לא מעט עדויות על הפלאים שמחוללים מים טהורים למי ששותה אותם וכמו כן, למי שמבשל באמצעותם דברים שונים. אפילו הנס קפה מקבל טעם אחר וטוב בהרבה יותר, אמר לנו בעל בית קפה כשחקרנו את הנושא והגענו אליו כמי שמספק את השתיה החמה שלו, במים אלו. יש לדעת, שלמרות שהדבר נשמע מפתה, אין כל עדות מחקרית בתחום ובנוסף, מים יהיו אשר יהיו, כאשר הם מגיעים אלינו עליהם לעבור תהליך של ניקוי נוסף, ביולוגי, בטרם שנוכל להרשות לעצמנו לשתות אותם. ידיעות מסוימות ברשת האינטרנט בעיקר מחו"ל, אף טוענות שמים שעברו תהליך של אוסמוזה, אלו המים שאנו אמורים לשתות בכל מקרה - ושכל עניין שתיית המים מינרלים, היא קונספירציה מזיקה - כאמור, הדברים הם בגדר שמועות ולא נתמכים במחקרים אך העדויות לא מעטות בכל הקשור לשתיית מים אלו והפלאים שהם מחוללים וכמו כן, במה שקשור לבישול עמם, לבשלנים שבינינו.

מי אוסמוזה הפוכה, היינו מים שעברו תהליך של טיהור, הם גם מים שמשמשים לניתוחים בבתי חולים, לתעשיות רבות ומגוונות ובעצם, זו המצאה ישראלית שמשמשת הן את מדינתנו והן מדינות רבות בעולם, שנחשפו לתגלית האמורה; מי אוסמוזה. נוזל, שמתגלה גם כאותם מים שמי שמגדל צמחים בשיטה הידועה כהיידרופונית, זקוק להם. היינו, שכאשר רוצים למהול מים בחומרי דישון כאלו ואחרים, יש לנקוט לשם כך בשימוש במי אוסמוזה טהורים אחרת, המים יהיו מלוכלכים ובעלי חומציות גבוהה. לעומת זאת, שימוש של מגדלים רבים בחומרי דישון, בעיקר אורגניים, מחייב מעבר לשיטת זו של אספקת מים נקיים המשמשת משתלות רבות, בארץ ובעולם. סביר להניח, שמים אלו יהיו בקרוב כה נגישים וזמינים לציבור הרחב, כך שנוכל להמשיך בכתבה נוספת אודותם ועל היכולת לעשות בהם שימוש לניקוי יומיומי ומי יודע, אולי אפילו לשתות אותם בדומה למים המינרלים שאנו שותים במתקנים המוכרים בשם העממי "תמי 4", אך הפעם, יהיו אלו מים נקיים כמובן, מתאימים לשתיה

מסוגלת לנהל עסק עצמאי בתחום הפרסום?

מאמינה שתוכלי לעשות הרבה כסף כעצמאית ולא כשכירה?

אם כן ואת מעוניינת בכך וכמה שיותר מהר - פשוט פני אלינו - וזה יקרה

אנו מבטיחים כאמור מעבר להכנסה מידית, גם קשר למאגר לקוחות קיים, שותפות בעסק וותיק ומכניס שמתרחב, הכשרה לקיום העסק כולל הדרכה לבניית אתרים ברמה גבוהה, אופציית פרסום חינם באתרים קיימים וניהול לוחות/פורומים מגוונים וכמובן תמיכה כל העת, במסגרת שותפות עסקית וניהולית מגוונת כולל:

* אתר מקצועי + מספר ייחודי לקשר עם לקוחות קיימים וחדשים

 

*משרד לקיום פגישות ופעילות שוטפת שגרתית

* ציוד משרדי בסיסי, חומר פרסומי ועוד

 * כל הדרכה והכוונה נדרשת + כל התמיכה לקיום העסק מתחילתו 

ההצעה:

אם אתן נשים בעלות אמביציה שמסוגלות לנהל עסק עצמאי, כתבו לנו. המדובר ביוזמה של פתיחת עסק מסוג משרד פרסום, באופן כללי, אשר עובד בשותפות עם עסקים שכבר קיימים, כולל מאגר לקוחות גדול וקשר לגופי תקשורת, שבאמצעותו המשרד מוכר פרסום שמהווה בסיס להכנסה מידית. 

דרישות המשרה:

המודעה מיועדת בעיקר לנשים (יכולה להתאים גם לשתי חברות), מאזור המרכז (ת"א רבתי), בעלות כושר תנועה (רכב/2 גלגלים), הופעה נאה, קול נעים ויכולת התנהלות מול לקוחות כמו גם עיסוק עם רשת האינטרנט. עדיפות לבעלות ראש של עצמאיות, יצירתיות ושמסוגלות לממש רווח כספי פוטנציאלי רב

סכום השקעה נדרש:

15,000 - 10,000 ש"ח מינימום

נא למלא את הנדרש בטופס ואנו נשוב אליכן בהקדם עם  שאר הפרטים בנושא