ערוץ שידור חדש יקום בקרוב בישראל

אם גם לכם/ן נמאס מהמוגבלות הקיימת כיום בערוצים השונים, מהזפזופ המשעמם בין תכניות האוכל, לאודישנים גרועים ושאר דברים טרחנים שמשדרים לנו, אתם לא לבד. וההוכחה לכך, היא שגשוגן של תחנות צפייה שונות ומגוונות, בעיקר בעולם, שכבר הבינו ששידור דרך הרדיו או הטלוויזיה בצורה ובגישה הקלאסית, היא הדרך המיושנת לעשות זאת. שכן, הדבר החדש הוא, שידור דרך הרשת. או במילים אחרות, שידור דרך פייסבוק ויוטיוב. 

בישראל, בשונה ממה שקורה בעולם, הראשונים שהיו לזהות מגמה זו ולעשות בה שימוש, הם כידוע חבורת החיים בחארטא שמעלים בערוץ היוטיוב את שידוריהם, מתוך דירה משותפת. שם, מוצבות מצלמות בפינות וזוויות שונות ודרכן, הצופים, כלומר אנחנו, מביטים בהם. בחיים בחארטא. המפרסמים השונים כמו גם משקיעים למיניהם, שאף הם זיהו את הפוטנציאל הגלום, שמו את כספם בהתאם וכנראה שהרוויחו. ולא מעט. 

אך החיים בחארטא, זו אולי רק יריית הפתיחה. כי הנה, מסתבר שבקרוב יקום עוד ערוץ שישדר אלינו בישראל, אבל קצת אחרת. שכן, גם הוא ישדר כפי שזה מסתמן דרך הפייסבוק והיוטיוב, אך בניגוד לחיים בחארטא, מודל החיקוי הוא מחו"ל. שם, כבר יש תחנות שלמות וערוצים רבים שעושים זאת דרך הרשת. ואצלנו, כמו תמיד, יש דיליי אמנם אבל הוא בשלב כלשהו מסתיים ואנחנו מסתנכרנים עם כולם. ובהתאם לכל זאת, אנו שמחים להודיע בלעדית שזה יקרה גם פה. בארצנו הקטנה... 

בקרוב, יקום פה ערוץ שידור, מקצועי, שיאפשר לנו אלטרנטיבה נוספת מלבד הזפזופ המסורתי בין ערוצי 2, 10, 11, 20 וכל השאר. ועד כמה שזה אבסורד, עם כל מה שהתקשורת והטלוויזיה מציעים לנו, עדיין אנו מוצאים עצמנו לא פעם במצב שבו אין לנו מה לראות ובמה לצפות בהנאה. כך שבמצב הקיים אנו מצויים במצב של מעט מעין כפייה ושליטה, שעתידה להשתנות. והשינוי הזה, כמו שזה נראה, עומד לקרות דרך האינטרנט והמהפכה הדיגיטלית, כפי שזה קורה ומתרחש, בתחומים רבים ואחרים. בעולם - ובישראל גם.

צפו בפרסומת לדרושים מטעם הערוץ החדש